Zeko je posjetio Feričance

Jučer je, u organizaciji naše Udruge i uz generalno pokroviteljstvo i podršku Općine Feričanci, Zeko posjetio djecu sa područja Općine Feričanci. Nazočne su pozdravili načelnik Općine Feričanci Marko Knežević i predsjednik naše Udruge, Alen Dado. Fantastičan odaziv djece dokaz je da smo napravili odličan događaj koji je razveselio djecu, ali i roditelje. Zahvaljujemo ekipi iz Dalal Maskote Osijek na odličnoj animaciji djece! Hvala i volonterima naše Udruge na organizaciji ovog događaja. Kako nam je bilo, pogledajte!
Udruga Prijateljstvo

Udruga organizira kvalitetno provođenje slobodnog vremena za učenike, mlade i učenike s teškoćama, organizira pomoć u svladavanju gradiva za učenike i mlade, na usluzi je mještanima i radi na uključivanju učenika s teškoćama u zajednicu.

Društvene mreže
Kontakt

Created with ❤️ by Levels

Politika kolačića