Sveti Nikola stigao u Feričance

jučer u 19h je Sveti Nikola stigao u Feričance! Pod pokroviteljstvom Općine Feričanci koja je osigurala paketiće i uz organizaciju i volonterski angažman Udruge učenika, mladih i učenika s teškoćama “Prijateljstvo” – Feričanci, u ispunjenom Društvenom domu u Feričancima mnoštvo djece i njihovih roditelja je posjetio Sveti Nikola i krampus! Odličan odaziv djece i mještana pravi je pokazatelj tradicije darivanja djece u Feričancima povodom Svetog Nikole. Nazočne je pozdravio načelnik Općine Feričanci Marko Knežević. Ukoliko netko od djece nije mogao doći na podjelu, paketiće može preuzeti u Općini Feričanci do petka ili se javiti nama u inbox. A najavljen je i dolazak Djeda Božićnjaka i to, tradicionalno, 26.12. na istom mjestu. Kako nam je bilo, pogledajte na fotografijama.