Prikupljanje donacija za kupnju kombi vozila

Krenuli smo u prikupljanje donacija za kupnju kombi vozila za dovoz i odvoz djece, učenika i učenika s teškoćama. S obzirom na broj aktivnosti koje odrađujemo, kombi vozilo nam je zaista potrebno. Imamo dosta upita od mještana i ljudi koji žele donirati financijska sredstva za kupnju kombija. Da bi prikupili iznos od 65.000,00 kn, planiramo organizirati aktivnosti i događanja kako bi što prije prikupili potreban iznos. To su značajna sredstva za našu neprofitnu Udrugu, ali se nadamo da ćemo ih uspjeti prikupiti. Za sve koji nam žele pomoći, financijsku donaciju možete uplatiti na naš račun. Unaprijed zahvaljujemo svima!
Podaci za uplatu:
Udruga “Prijateljstvo” – Feričanci, Dore Pejačević 76,
Model: 00
Poziv na broj: 2021
Opis: Donacija za kombi vozilo
(Za uplate iz inozemstva) – SWIFT CODE: PBZGHR2X
Račun: HR8923400091110804021
Udruga Prijateljstvo

Udruga organizira kvalitetno provođenje slobodnog vremena za učenike, mlade i učenike s teškoćama, organizira pomoć u svladavanju gradiva za učenike i mlade, na usluzi je mještanima i radi na uključivanju učenika s teškoćama u zajednicu.

Društvene mreže
Kontakt

Created with ❤️ by Levels

Politika kolačića