Prikupljanje donacija za kupnju kombi vozila

Krenuli smo u prikupljanje donacija za kupnju kombi vozila za dovoz i odvoz djece, učenika i učenika s teškoćama. S obzirom na broj aktivnosti koje odrađujemo, kombi vozilo nam je zaista potrebno. Imamo dosta upita od mještana i ljudi koji žele donirati financijska sredstva za kupnju kombija. Da bi prikupili iznos od 65.000,00 kn, planiramo organizirati aktivnosti i događanja kako bi što prije prikupili potreban iznos. To su značajna sredstva za našu neprofitnu Udrugu, ali se nadamo da ćemo ih uspjeti prikupiti. Za sve koji nam žele pomoći, financijsku donaciju možete uplatiti na naš račun. Unaprijed zahvaljujemo svima!
Podaci za uplatu:
Udruga “Prijateljstvo” – Feričanci, Dore Pejačević 76,