Posjet prijatelja iz Udruge osoba sa intelektualnim teškoćama “Jaglac” iz Orahovice

Danas su nas posjetili naši dragi prijatelji iz Udruge osoba sa intelektualnim teškoćama “Jaglac” iz Orahovice. Odradili smo zajedničku radionicu izrade adventskih vjenčića koje ćemo prezentirati našim mještanima u nedjelju nakon Svete Mise. Atmosfera je bila odlična, a vjenčići su iznimno kreativno napravljeni. Ako Vam neki vjenčić zapne za oko, možete ga rezervirati u našem inboxu. Kako nam je bilo danas, pogledajte.