Održan Coca-Cola kup

U nedjelju 2.5.2021., okviru Sportskih igara mladih, održan Coca – Cola kup na srednjoškolskom igralištu u Našicama. Već 5. godinu zaredom naši volonteri sudjeluju u organizaciji ovog događaja. Ove godine su i naši prijatelji, volonteri Crvenog križa iz Našica, također sudjelovali u provedbi ovog događaja koji je organiziran uz epidemiološke mjere i bez prisustva gledatelja. Najuspješnije ekipe sa današnjeg turnira očekuje županijsko natjecanje Coca – Cola kupa u Osijeku.

Udruga Prijateljstvo

Udruga organizira kvalitetno provođenje slobodnog vremena za učenike, mlade i učenike s teškoćama, organizira pomoć u svladavanju gradiva za učenike i mlade, na usluzi je mještanima i radi na uključivanju učenika s teškoćama u zajednicu.

Društvene mreže
Kontakt

Created with ❤️ by Levels

Politika kolačića