Održan 5. izbor najbolje maske

Jučer je u Društvenom domu u Feričancima u organizaciji Udruge “Prijateljstvo” održan 5. Izbor najbolje maske Općine Feričanci pod pokroviteljstvom Općine Feričanci. Prvo mjesto je osvojio Marko Knezović, drugo mjesto je osvojila Julija Tomić, a treće mjesto je osvojio David Blagajac. Ocjenjivačkom žiriju u sastavu Silva Jančula, Ivana Domjanović i Valentina Stanković Dervić nije bilo nimalo lako izabrati najbolje maske jer su djeca bila vrlo maštovita i kretivna. Najmlađi sudionik je imao svega 11 mjeseci! Održana je i tombola sa vrijednim nagradama, a glavnu nagradu TV je osvojio Filip Kapraljević koji je uspio izvući svoj broj tombole između preko 100 brojeva tombola koje su bile u kutiji! Nevjerojatna slučajnost! 🙂 Zahvaljujemo svim donatorima na donacijama za tombolu, kao i svim volonterima na pomoći u organizaciji ovog događaja! 😀 Kakve su maske sve bile ove godine, pogledajte!
Udruga Prijateljstvo

Udruga organizira kvalitetno provođenje slobodnog vremena za učenike, mlade i učenike s teškoćama, organizira pomoć u svladavanju gradiva za učenike i mlade, na usluzi je mještanima i radi na uključivanju učenika s teškoćama u zajednicu.

Društvene mreže
Kontakt

Created with ❤️ by Levels

Politika kolačića