Donatorska akcija “Naše malo je nekome puno”

Donatorska akcija “Naše malo je nekome puno” je uspjela! Na jučerašnjem Festivalu frankovke u Feričancima smo prikupili dovoljan iznos sredstava za pomoć momku (obitelji) u potrebi! Na čak 3 štanda smo izložili razne proizvode, a posjetitelji su se rado odazvali i pomogli nam u ispunjenju našeg cilja. Veliko hvala svim volonterima, a definitivno smo imali najmlađe volontere na Festivalu koji su na svoj zanimljiv način dočarali za koga skupljaju donacije. Posebno zahvaljujemo roditeljima volonterima koji su se nesebično aktivirali na ovoj akciji, ali će se rado odazvati i u budućim aktivnostima naše Udruge. Radosni smo kada ljudi žele volontirati za našu Udrugu i pomoći nam, a to je znak da radimo prave stvari za zajednicu. Veliko hvala svima na donacijama!
Udruga Prijateljstvo

Udruga organizira kvalitetno provođenje slobodnog vremena za učenike, mlade i učenike s teškoćama, organizira pomoć u svladavanju gradiva za učenike i mlade, na usluzi je mještanima i radi na uključivanju učenika s teškoćama u zajednicu.

Društvene mreže
Kontakt

Created with ❤️ by Levels

Politika kolačića