Dolazak Djeda Božićnjaka u Feričance

Jučer, 26.12. smo održali tradicionalno darivanje djece uz dolazak Djeda Božićnjaka za djecu sa područja naše Općine, a svoje paketiće su dobila i djeca iz susjednih mjesta. Događaj smo zajednički organizirali sa Općinom Feričanci. Nazočne roditelje i djecu je pozdravio i načelnik Općine Feričanci Marko Knežević. Zahvaljujemo našim volonterima na pomoći oko organizacije dolaska Djeda Božićnjaka i podjele paketića. Ako netko nije stigao po paketiće neka slobodno navrati u zgradu Općine ovaj tjedan.
Udruga Prijateljstvo

Udruga organizira kvalitetno provođenje slobodnog vremena za učenike, mlade i učenike s teškoćama, organizira pomoć u svladavanju gradiva za učenike i mlade, na usluzi je mještanima i radi na uključivanju učenika s teškoćama u zajednicu.

Društvene mreže
Kontakt

Created with ❤️ by Levels

Politika kolačića