Zeko je posjetio Feričance

Jučer je, u organizaciji naše Udruge i uz generalno pokroviteljstvo i podršku Općine Feričanci, Zeko posjetio djecu sa područja Općine Feričanci. Nazočne su pozdravili načelnik Općine Feričanci Marko Knežević i predsjednik naše Udruge, Alen Dado. Fantastičan odaziv djece dokaz je da smo napravili odličan događaj koji je razveselio djecu, ali i roditelje. Zahvaljujemo ekipi iz Dalal Maskote Osijek na odličnoj animaciji djece! Hvala i volonterima naše Udruge na organizaciji ovog događaja. Kako nam je bilo, pogledajte!