Sveti Nikola je danas posjetio djecu u Feričancima

Zaista velik broj djece i roditelja se danas okupio ispred zgrade Općine kako bi dočekali Svetog Nikolu. Preko 100 paketića je Sveti Nikola podijelio, a bilo je dovoljno paketića i za djecu iz susjednih mjesta koja su došla sa svojim roditeljima vidjeti Svetog Nikolu uživo. Veliko hvala svim volonterima naše Udruge koji su organizirali ovo tradicionalno darivanje, kao i Općini Feričanci i načelniku Marku Kneževiću na podršci i dolasku na darivanje. Nikola je ostavio još darova za djecu koja nisu mogla doći danas, pa nam se javite u inbox za paketiće. A za 26.12. se već najavio i Djed Božićnjak sa darovima.