Održan 5. tradicionalni turnir u odbojci na pijesku, boćanju i natjecanju u kuhanju graha

Jučer je održan 5. tradicionalni turnir u odbojci na pijesku, boćanju i natjecanju u kuhanju graha.
Osvajači medalja i priznanja su:

TURNIR U ODBOJCI NA PIJESKU:
1. MJESTO: KRŠ
2. MJESTO: BŠK
3. MJESTO: VUČJAK

TURNIR U BOĆANJU:
1. MJESTO: JOŠAVA
2. MJESTO: JASENIK
3. MJESTO: JOŽA POSAVAC

NATJECANJE U KUHANJU GRAHA:
1. MJESTO: DRUŽBA KOLAR
2. MJESTO: VALENOVAC
3. MJESTO: MARIJAN JURČEVIĆ

Priznanja su najboljima uručili vijećnik vijeća Općine Feričanci Ivan Perković i predsjednik Udruge “Prijateljstvo” Alen Dado. Događaj je privukao velik broj djece i mještana, što nam je iznimno drago. Tijekom cijelog tjedna na organizaciji ovog događaja je radilo 25 volontera i njima najveće hvala za pomoć u organizaciji! Ovoliki broj volontera je dokaz koliko su ljudi prepoznali naš trud i koliko žele pomoći. Bez volontera ne bi bilo ovoliko aktivnosti na turniru, jer uz natjecanja, organizirane su i aktivnosti za djecu, potezanje konopa za odrasle i posluživalo se hladno piće i hrana.
Događaj je svojim dolaskom podržao i načelnik Općine Feričanci, Marko Knežević. Zahvaljujemo se na podršci Općini Feričanci, te donacijama Feravina i pekare Čočaj, kao i mještanima na riječima podrške i pohvale za ovu zahtjevnu organizaciju prema epidemiološkim mjerama!
Prikupilo se 8.501,40 kn donacija za kupnju kombi vozila za djecu i učenike s teškoćama!
Veliko hvala svima! Ako je bio poneki propust, ispričavamo se, popravit ćemo ga iduće godine.