Uskršnja donacija udruge “Prijateljstvo” Općoj županijskoj bolnici Našice

Općoj županijskoj bolnici Našice smo donirali poklon paketiće za male pacijente Odjela pedijatrije. Paketiće su preuzeli ravnatelj OŽB-a Našice dr. Hrvoje Šimić i rukovoditeljica Odjela pedijatrije dr. Gabrijela Rendulić Wolf. Predsjednik udruge Alen Dado istaknuo je kako je članovima udruge veliko zadovoljstvo razveseliti djecu i prigodnim darovima, uz pomoć simpatične maskote uskrsnog zeca, poželjeti i njima i djelatnicima bolnice sretan Uskrs.

Ravnatelj dr. Hrvoje Šimić zahvalio se članovima udruge i istaknuo kako prof. Alen Dado već niz godina uspješno, svojim predanim radom s mladim ljudima, provodi niz humanitarnih akcija i razvija kod mladih socijalne i plemenite vještine koje naše društvo i svijet čine ljepšim i boljim mjestom za život. Rukovoditeljica Odjela pedijatrije dr. Gabrijela Rendulić Wolf također je zahvalila na donaciji i rekla kako već nekoliko godina za blagdane udruga “Prijateljstvo” daruje djecu i na taj im način uljepšala boravak u bolnici.